Про компанію

По-справжньому ексклюзивні речі: портрети і картини з бурштину, ікони з бурштину, сувенірну продукцію і прикраси презентує для вас СПД Прядко.
Сила та унікальні властивості бурштину були помічені людьми з давніх пір. До наших днів дійшло безліч свідчень про те, як високо цінували бурштин в давнину. Бурштин використовувався в якості амулетів, лікарських засобів, а також був одним з перших дорогоцінних каменів. Стародавні злитки бурштину володіють потужною внутрішньою енергетикою. Відчуйте всю розкіш сонячного каменю разом з нами!
Ми більше 10 років займаємося виготовленням і продажем унікальних виробів з натурального бурштину. Наш інтернет-магазин бурштину співпрацює з бурштиновим цехом в місті Сарни, який вважається кращим в обробці бурштину. При закладці бурштинових виробів використовується натуральний камінь, а не янтарний пил. Такі вироби передають всю глибину і насиченість сонячного каменю.
Сьогодні наш інтернет-магазин бурштину представляє в найбагатшому асортименті роботи з бурштинового каменю, наповнені силою і красою унікального дару природи. Наші майстри володіють кращими технологіями обробки бурштину і працюють тільки з високоякісним справжнім природним мінералом. Кожен виріб не схожий на інший, авторство і стиль ручної роботи неповторні.
Особлива наша гордість - це бурштинові картини та ікони. Майстри СПД Прядко виготовляють картини з бурштину в спеціальній техніці, яка поєднує живопис, аплікацію і мозаїку. Бурштин в змозі передати до 200 відтінків, зробивши картину повною і багатогранною. Янтарна крихта, граючи зі світлом, робить образ живим і яскравим, а рельєф мозаїки та аплікації робить зображення об'ємним.
Ми також виготовляємо портрети з бурштину. Для цього вам потрібно лише надіслати фото.
Крім картин в нашому інтернет магазині Ви знайдете безліч різноманітних виробів з бурштину:
- Буси з бурштину
- Намиста з бурштину
- Браслети з бурштину
- Прикраси з бурштину
- Сувеніри з бурштину
- Дзеркала з бурштину
- Тарілки з бурштину
- Вази з бурштину
- Чотки з бурштину
- Ексклюзивні вироби з бурштину.
Також у нас представлена серія косметичних засобів з натурального бурштину: бурштинове мило, в якому в якості скрабу використовується натуральна бурштинова крихта і бурштинова пудра, що представляє собою подрібнений спеціальним запатентованим способом бурштин, який не піддавався ні температурній, ні хімічній обробці. Регулярне застосування янтарної косметичної маски дає стійкий омолоджуючий і оздоровлюючий ефект для шкіри і організму в цілому.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Сайти

Виготовлення портретів на замовлення

Виготовлення портретів на замовлення

 
 
Купити прикраси з бурштину, картини з бурштину, бурштин в Києві

Купити прикраси з бурштину, картини з бурштину, бурштин в Києві

 
 

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create