Бурштин як талісман вашого дому

Бурштин як талісман вашого дому

"Палаючий камінь" - так з старонімецької мови (13 століття) перекладається слово "бурштин". Знімає болі в серці, допомагає при ревматизмі - це тільки частина цілющих властивостей чудо-каменю. Віра в цілющі властивості бурштину виникла в глибоку давнину. Відомо, що грецькі цілителі застосовували бурштин практично від усіх хвороб. Жінки вірили, що бурштин не тільки вигідно відтіняє красу шкіри, але і робить її матовою, чистою і здоровою. Колись бурштин цінувався навіть вище золота.

Припускають, що там, де зараз знаходиться найбільший природний запас бурштину (Балтійське море), раніше були тропічні ліси. Пройшли мільйони років і утворився бурштин. Вважається, що необроблений бурштин має такі властивості: лікує захворювання щитовидної залози і відновлює імунну систему, рекомендується при онкологічних захворюваннях, для виведення солей важких металів. Можна сказати, що цей сонячний камінь треба носити практично при всіх хворобах. Навіть просте споглядання бурштину допомагає при розладах нервової системи.

Саме тому картини з бурштину, які можна замовити в майстерні магазину "Бурштиновий світ", принесуть не лише естетичну насолоду, а й відновлять нервове здоров'я і повернуть душевну рівновагу.

У сучасній медицині бурштин використовують в якості сировини для отримання бурштинової кислоти як прекрасного біостимулятора. Також вона має антитоксичні, протизапальні, протистресові властивості. Вироби з бурштину треба носити для того, щоб ваш організм позбувався токсинів і для нормалізації роботи щитовидної залози.

Магічні властивості бурштину такі ж різноманітні, як і цілющі. Наприклад, годуючим матерям рекомендується носити бурштинове намисто, щоб дитині передався веселий і добрий характер. Необроблений камінь допомагає також відлякувати злих духів, коли людина найбільш вразлива: під час сну.

Вважається правильним тримати в будинку кілька предметів з бурштину, що може допомогти вберегти житло від такого лиха, як пожежа і потрапляння блискавки. Оскільки бурштин вважається сонячним каменем, йому потрібен постійний підзаряд, зберігати його краще в сонячному місці.

Виробів з бурштину існує безліч. Якщо говорити про прикраси, то зараз з красивої застиглої смоли дизайнери створюють різні іміджеві прикраси та аксесуари, декор одягу та інше.

У нашому магазині "Бурштиновий світ" кожен може знайти для себе саме те, що найближче душі. І зовсім неважливо, чи вірите ви в магічні або цілющі властивості каменю, він однозначно може стати талісманом і прикрасою вашого будинку.

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×