Енергія бурштину як джерело впливу на людей

Енергія бурштину як джерело впливу на людей

Сучасні фітотерапевти вивчають сучасні книги в пошуках нових лікарських рецептів. Найбільший інтерес викликає легенда про так зване рідке золото, яке могло вилікувати практично від будь-якої хвороби. Відносно недавно сучасним ученим вдалося з'ясувати, що до золота це дивовижний засіб ніякого відношення не має. І головним його елементом є речовина рослинного походження: застигла смола дерева - бурштин. Бурштинові вироби досі користуються популярністю і ваблять своєю незрозумілою енергією, схожою з магією.

Перший, хто вирішив вивчити лікувальні властивості бурштину, був учень Нострадамуса, знаменитий алхімік Пауль Скаліх. Для проведення окультних дослідів він спеціально приїхав в Кенінгсберг. Місце для досліджень було обрано не випадково. Саме там, на березі Балтійського моря, знаходиться майже 80% світового запасу бурштину. Слід зазначити, що Пауля Скаліха звинувачують в тому, що він був чаклуном, використовував ненаукові методи лікування. Але такою була наука в той час. І звинувачувати Скаліха в цьому, напевно, не варто, оскільки навіть Ісаак Ньютон займався практично тим самим.

Вихідним матеріалом для еліксиру молодості повинен був стати бурштин, який плавив Пауль Скаліх в своїй лабораторії. Деякі стверджують, що йому все ж вдалося отримати еліксир, і він сховав його в підземеллях замку, тільки скористатися ним так і не встиг. У той час в Кенінгсберзі були народні хвилювання, а Скаліх разом з іншими вченими був висланий з міста. Туди він більше не повернувся. Тільки через 400 років про цього алхіміка згадали в Калінінграді (в минулому - Кенінгсберг). У 2005 році була виявлена срібна скринька з предметами для проведення магічних ритуалів і дослідів, тільки капсули з еліксиром там не було. Передбачається, що еліксиром могла бути бурштинова кислота, цілющі властивості якої визнані багатьма вченими і яку широко використовують у сучасній лікувальній практиці.

Янтарна кислота має універсальну дію: загоює виразки, зменшує дію гастриту, допомагає в лікуванні стоматиту, поліпшує обмін речовин. Існує думка, що бурштин здатний не тільки зцілювати, а й впливати на долі людей. Янтар вабить своєю дивовижною енергією, від каменя йде якесь благотворне тепло - воно заспокоює і одночасно дає енергію для творчості.

Отримати частину енергії цього дивовижного каменю ви можете, відвідавши магазин "Бурштиновий світ". Тут є можливість купити картини з бурштину, які створюються в майстерні з добрими думками і добрими побажаннями для всіх клієнтів.

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×