Телефоны компании

Якими кольорами грає бурштин?

Якими кольорами грає бурштин?

Бурштин — природна органічна сполука, що з'являється на місці хвойних дерев. По суті сонячний камінь, як називають його в народі, — звичайна застигла смола, що пролежала в землі мільйони років. Історики визнали, що бурштин був першим дорогоцінним каменем про який дізналися люди. Відомо, що необроблений янтар буває різноманітних форм та розмірів: круглі, продовгуваті, від декількох грамів до кількох кілограмів і навіть більше. Зустрічаються також різноманітні віддтінки бурштину: жовтий, буро-коричневий, червоний, чорний тощо.

Лимонно-жовтий янтар найбільш поширений на території Брибалтики та вважається досить якісним, особливо, якщо колір рівномірно просвічується по всій масі.

Існує сонячний камінь білого кольору, хоча насправді він також жовтий, але через вологі бульбашки всередині здається білосніжним.

Червоний бурштин найчастіше можна зустріти на Сході Азії. У Китаї його називають «Кров дракона», а в Японії з червоного каменю виготовляли прикраси для знатних осіб, у тому числі і для імператорів. Такий камінь ціниться дорожче за звичайний, тому часто його фарбують. Наприклад, ще древні єгиптяни отримували червоно-бурий колір янтаря, проваривши його в медові.

Блакитний бурштин найпоширеніший в країнах Центральної Америки, часто його називають тропічним каменем. Дорогоцінна сировина найчастіше зустрічається на території Домініканської республіки, рідше — в Мексиці та Нікарагуа. Блакитний бурштин дещо нагадує Землю і є найтвердішою смолою вимерлих тропічних дерев сімейства бобових Hymenaea Protera. Тому обробляти його дуже важко, а відповідно і ціна дорожча інших.

Чорний непрозорий бурштин, або гагант, аргеологи знаходили на території Белгії та Швейцарії. Використовується перш за все в ювелірній галузі для вишуканих прикрас. Саме через свій колір такий бурштин — невід'ємний атрибут магії. І до сьогодні вважають, що камінь поглинає негативну енергію.

Найкоштовнішим визнаний зелений бурштин, існують припущення, що його колір — це хімічний склад дерева та грунту навколо нього.

Та все ж однокольоровий сонячний камінь зустрічається досить рідко, будь-який шматок має віддінки, які гармонійно переливаються між собою.
Сьогодні найчастіше купують вироби з бурштину жовтого кольору з рівномірною прозорістю. Оскільки саме такий віддінок містить велику кількість бурштинової кислоти, яка володіє цілющими властивостями.

Компанія більше 10 років займається виробництвом бурштинових виробів різноманітного асортименту. Замовляйте розкішні вироби для себе та своїх близьких!

На нашому сайті можна купити ікони, картини, портрети з бурштину.

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create