Телефоны компании

У чому магічна сила бурштину?

У чому магічна сила бурштину?

Ще з античності людям був відомий такий дорогоцінний камінь як бурштин. Його використовували як в ювелірних, так і в лікувальних цілях. Для багатьох тодішніх народів бурштин був символом достатку, хоробрості та везіння. Так, гладіатори підшивали бурштин під обладунки, оскільки були певні, що це принесе їм перемогу в поєдинку та подарує неймовірну силу. А ось в Стародавньому Китаї, бурштин палили під час святкових церемоній, тим самим, господарі віддавали шану гостям та підтверджували свій високий статус.

Давньогрецький філософ та математик Фалес із Мілета стверджував, коли ретельно натирати бурштин, то ворсинки тканини прикріплюються до нього, а через деякий час відпадають. За допомогою тертя з’являються іскри, з того часу греки стали називати «сонячний камінь» електра.

Ходять легенди, що «сонячне каміння» має магічну силу. Наприклад, чоловіки клали шматочок бурштину на груди дружині, а ті уві сні зізнавались у дурних вчинках. Необроблену дорогоцінну смолу залишали під подушкою, тим самим відганяючи злих духів. Щоб дитина була доброю та веселою, породіллі носили намисто із бурштину. Найпотужнішими магічними інструментами вважалися шматочки бурштину з комахами всередині, з них виготовляли амулети, які були здатні як на добрі, так і погані вчинки.

Стародавні цивілізації свято вірили, що «сонячний камінь» може зцілювати та омолоджувати. Так, «батько» медицини Гіппократ використовував бурштин проти різних захворювань. Навіть до наших днів люди не перестають вірити в цілющу силу дорогоцінного каменю. Наприклад, буси із бурштину допомагають при захворюванні горла, вух, очей, запобігають приступам астми, понижують головний біль, очищають організм від шлаків тощо. Роздрібнений бурштин натирають в зуби для відбілювання.

Першою, хто почав боротьбу за бурштин, стала Прусія. Тут існували так звані «янтарні регалії», згідно з якими бурштин належав владі, а на тих, хто вирішив привласнити собі шматок дорогоцінного каменю, чекав суд.

Стародавні мешканці сучасної України теж знали про бурштин, але користувалися ним виключно для підтримки вогнища, так як не вірили в дорогоцінність смоли.

І до сьогодні бурштин не втратив своєї популярності. Його використовують як у народній медицині, так і в сучасній: виготовляють косметичні засоби та ліки. Актуальними залишаються і ювелірні вироби з бурштину, починаючи із прикрас і закінчуючи різноманітними сувенірами, які мають буди в кожній оселі, оскільки це приносить добробут та затишок.

Ви можете отримати таке дорогоцінне чудо, зайшовши на сайт.

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create