Телефоны компании

Які таємниці приховують картини з бурштину?

Які таємниці приховують картини з бурштину?

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, чому картини з бурштину завжди притягують погляд? Адже в них немає яскравих, кричущих фарб — тільки природні відтінки. Може, справа в структурі бурштинової крихти? У світлі, що виходить з глибини застиглої смоли? Ці питання не залишають у спокої багатьох людей, у тому числі і вчених, які намагаються розгадати таємниці бурштину.

Виявлено, що застигла хвойна смола, як і молекули в організмі людини, складається з атомів водню, вуглецю, азоту і кисню. Значить, у нас є щось спільне на молекулярному рівні. Смола древніх дерев, наситившись життєвою силою сонця, пролежавши мільйони років в надрах землі, тепер віддає нам свою життєдайну силу.

Відомо, що бурштин має антибактеріальну, антисептичну дію. На думку сучасних біоенерготерапевтів, картини з бурштином, розміщені в будинку, нейтралізують статичне поле, що утворилось в приміщенні, захищає від впливу магнітних аномалій, шкідливого біоенергетичного впливу.

Картини з сонячного каменю здійснюють на людину психоемоційний вплив. Поєднання кольорів, зображення на картині позитивно позначаються на психіці людини і здатні піднімати настрій, заряджати позитивом. Доведено, що бурштинові картини здатні впливати на підсвідомість людей, привносити гармонію в життя людини, зцілювати не тільки дух, але й фізичне тіло.

Багато людей після споглядання бурштинових картин відзначають благотворний вплив каменів на своє самопочуття. Тому, враховуючи високий оздоровлюючий ефект сонячного каменю, варто всерйоз задуматися над таким придбанням. Якщо розглядати картину з бурштину в такому ракурсі, то це не просто предмет інтер'єру, а насамперед  турбота про здоров'я і благополуччя рідних людей.

Янтар не такий красивий, як, наприклад, діамант, але протягом тисячоліть люди люблять цей камінь за надзвичайно теплий колір. Палітра кольорів його забарвлення вражає  сотнями відтінків одного кольору не може похвалитися жоден природний камінь. То він прозорий, як застиглий мед, то білий, як слонова кістка. Янтар грає і переливається безліччю відтінків, в кожному з яких таїться золотистий колір, через що бурштин здається на диво теплим і сонячним.

Де можна купити бурштиновий витвір мистецтва?  Тут картини з бурштину створюються з добрими думками і побажаннями для клієнтів. Такі вироби нікого не залишають байдужими.

Купіть бурштиновий витвір мистецтва і ви! Придбайте талісман і оберіг на довгі роки!

Вибирати картину з бурштину можна тут.

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create